Slavíme!

A-JE-TO-TADY! Po víc než měsíci opravdu intenzivní práce, plánování, únavy, doufání a vnitřních nejistot je KONEC a my jsme opravdu šťastné (nepopsatelně šťastné!) za tak krásný a pozitivní výsledek, který zcela předčil naše očekávání.

To, že kampaň dopadla tak skvěle je jen vaší zásluhou.

Děkujeme vám všem za podporu, angažovanost, ochotu a zapálení, se kterým jste nám psali a přispívali -  něco takového se nedá pokládat za samozřejmé. Byli ste naprosto skvělí!

Opravdu to není jednoduché vyjít jak se říká "s kůží na trh" a měsíc přemýšlet nad tím, zda je váš nápad dostatečně dobrý. Risknout to, že nastane neúspěch a vše co k němu patří, katastrofické scénáře mohou mít hodně podob.

Nezbývalo nám však než věřit, že jste na naší straně a že to co děláme, fakt má smysl a těší to NEJEN nás. To se nám teď potvrdilo a je to radost i velká motivace pro další práci. A za to - ještě jednou - děkujeme nastokrát. JUPÍ!

Tímto se teď dostáváme do další fáze procesu. Odměnou za dobře vykonanou práci je obvykle ještě více práce, říkal kdosi a tak tomu bude asi i v našem případě. Nicméně se těšíme, že budeme moct realizovat vaše objednávky a že budete naše sandály skutečně nosit.

 

Nyní bude nějaký den trvat než Hithit zaúčtuje všechny vaše platby a předá nám potřebné údaje. Tak o nás ted pro změnu pár dní neuslyšíte, UF! :)

 

Nebojte se, nikam nezmizíme. Budeme pro vás totiž chystat vysněné sandály, tak už jedině nějaké to selfíčko z dílny. 

Pavlína a Bára <3