Představujeme naše ambasadory: Alexandra Monhartová, Alex Monhart

alexandra monhartova

Foto: Patrick Hácha

Je krásné, jak designéři drží pohromadě. Moc si podpory našich ambasadorů vážíme! Dnes vám představujeme mladou designérku Alexandru Monhartouvou. Alexandra založila a vybudovala vlastní značku doplňků, minimalistickou a stylovou značku Alex Monhart, která proslula zejména svými batohy. Ty si zákazníci oblíbily, jak u nás, tak v zahraničí.

Alex je pro nás vzor a ukázkou toho, že to jde a krásně! Samozřejmě, jak ona sama říká, chce to všechen váš čas. 

Musíte se starat nonstop, je to jako mít malé dítě, které pořád něco potřebuje, ale je radost vidět jak roste. Crowdfundingové kampaně jsou dost náročné, není to tak snadné jak se zdá. Stojí za tím hodně práce a plánování. Sandály Plove jsou krásný a vychytaný produkt, což je základ, pak je nutné na kampan nalákat dostatek lidí, který se nebojí a nový výrobek podpoří. Tak přeju hodně úspěchu, at vám to pěkně šlape! 

A také děkujeme za batoh Urbanus, který nám věnovala mezi odměny do naší kampaně. V bílo-černém provedení je naprostá novinka! Na stránkách značky Alex Monhart bude v prodeji až v létě. Takhle pěkně vybarvený si ho můžeme už teď v předstihu koupit v naší kampani na Hithitu a pomoci nám realizovat náš sen.  

urbanus alex monhart

Děkujeme vám všem, kteří nás podporujete! <3

A samozřejmě: Díky Alex! 

Odkazy