Jak pečovat o naše produkty?

Správná péče o plavky   

Ruční praní

Nejšetrnější variantou je ruční praní ve vlažné vodě s trochou osvědčeného pracího prostředku. Po praní plavky důkladně vymáchejte v čisté vodě, aby na nich neulpěly drobné částečky pracího prášku. U plavek s potiskem doporučujeme prát bez použití jakéhokoliv přípravku. Různé barvy perte vždy raději odděleně. 

Praní v pračce

Perte šetrně na 30°, nejlépe v sáčku na praní nebo ochranné prací kouli. Zamezíte tak žmolkování, odření, deformaci nebo zaseknutí kostice do bubnu. Nepoužívejte aviváž ani bělidlo, plavky pak ztrácejí svou pružnost a barvu. Zvýšenou pozornost věnujte zejména plavkám s potiskem. 

Po praní

Vyvarujte se ždímání či jiného extrémního mechanického namáhání.  Snažte se jen zlehka vymačkat přebytečnou vodu a nechte je schnout. U plavek s výstuží před sušením vytvarujte koš do správného tvaru. 
V žádném případě plavky nežehlete.

Shrnutí

  • nejlepší varianta péče je ruční praní ve vlažné vodě
  • při praní v pračce zvolte jemné praní na 30°C a použijte sáček na praní nebo prací kouli
  • po vyprání plavky neždímejte, koš vytvarujte a po usušení nežehlete.
  • podprsenky s bezešvým košem skládejte do prádelníku tak, aby se zachoval jejich původní tvar. Prolamováním bezešvých košů se koše deformují a ničí!

Nejste si jistá správnou velikostí? Podívejte se do velikostní tabulky.

 

Správná péče o sandály 

Obě části boty (svršek i podešev) lze namočit a omýt ve vlažné vodě s trochou mýdla nebo jiného neagresivního prostředku například měkkou houbičkou. V žádném případě nedoporučujeme sandály prát v pračce ani nijak extrémně mechanicky nenamáhat (drhnutí svrchní látky kartáčem atd). Po omytí je vhodné látku lehce vysušit např. ručníkem, aby rychleji uschl a látka nebyla zbytečně vlhká déle než je nutné.    

Reklamace

Vždy záleží na konkrétním případu poškození/opotřebení produktu. Od toho se odvíjí i průběh reklamace a její uznání. V případě prokazatelné vady produktu nabízíme jeho opravu či výměnu. Obuv lze po zakoupení vrátit do 14 dnů, pokud se nachází v nedotčeném stavu (bez známek používání). Při zakoupení nevhodné velikosti obuvi je samozřejmě možná výměna. 

Nejste si jistá správnou velikostí? Podívejte se do velikostní tabulky

 


translation missing: cs.blogs.comments.comments_with_count

  • UXLlBYDn

    PYJlpeKnLTBayQ
  • GwPRvoHWUVeIF

    zIwnlGCKaqEHTR

Přidat komentář