Jak pečovat o naše produkty?

Výběr plavek

Plavky jsou pečlivě navrženy a vyrobeny v České Republice z kvalitních italských materiálů. Dbejte na to, aby zvolený druh a velikost odpovídaly Vašim potřebám. Při nákupu si plavky důkladně vyzkoušejte. Při nákupu online zkontrolujte zvolenou velikost s mírami uvedenými ve velikostní tabulce.

Používání, ošetřování a reklamace

Plavky perte v ruce ve vodě teplé 30°C. Při praní nepoužívejte agresivní prací prostředky nebo prostředky s bělícím účinkem. Plavky po vyprání volně pověste a nechte uschnout, neždímejte je. Pokud mají plavky košíčky, respektujte jejich tvar, nemačkejte je ani nepřehýbejte. Upozorňujeme, že mořská voda, slunce a chlór ovlivňují stálobarevnost plavek. Nejvíce citlivé jsou reflexní barvy. Opalovací krémy a oleje poškozují gumové části plavek (gumičky, elastická vlákna). Vlivem jejich působení dochází k rozleptání gumových částí. Nikdy nenechávejte své plavky mokré v igelitovém sáčku. Vlivem chlóru nebo soli může dojít k poruše stálobarevnosti nebo k rozpadu elastického vlákna. Všechny komponenty a materiály používané k výrobě plavek splňují nároky na jejich výboru a standartní použití.

Podmínky reklamace

Na výrobek se vztahuje záruka na výrobní vady v délce 24 měsíců od data prodeje.
Záruka se nevztahuje na nevhodný výběr plavek a na změny výrobku, které vznikly nesprávnou péčí, mechanickým poškozením či důsledkem opotřebení. Záruku nelze zaměňovat s životností výrobku, která úměrně klesá s jeho nošením. V případě prokazatelné vady produktu je doba pro vyřešení reklamace 30 dnů.

Správná péče o plavky   

Nejšetrnější variantou je ruční praní ve vlažné vodě s trochou osvědčeného pracího prostředku. Po praní plavky důkladně vymáchejte v čisté vodě, aby na nich neulpěly drobné částečky pracího prášku. U plavek s potiskem doporučujeme prát bez použití jakéhokoliv přípravku. Různé barvy perte vždy raději odděleně. 

Po praní se vyvarujte ždímání či jiného extrémního mechanického namáhání. Snažte se jen zlehka vymačkat přebytečnou vodu a nechte je schnout. U plavek s výztuží před sušením vytvarujte koš do správného tvaru. V žádném případě plavky nežehlete.

Nejste si jistá správnou velikostí? Podívejte se do velikostní tabulky.

 

Sandály

Plove ELSA (elastické sandály) jsou pečlivě navrženy a vyrobeny v malé dílně v Praze. Díky kvalitním italským materiálům jsou produkty pružné, ohebné a lehké.

Výběr obuvi
Dbejte na to, aby zvolený druh, velikost a šíře odpovídaly Vaším potřebám. Při nákupu si celý pár důkladně vyzkoušejte a projděte se. Vyzkoušejte obuv i v klidu doma.

Účelovost
Jedná se o letní vycházkovou obuv. Přestože jsou ELSY vyrobeny pod značkou, která se především věnuje plavkám, nejsou sandály určeny do vody.

Použitý materiál
Svršek obuvi je plavkovina. Podešev je směs EVA a korku. Obuv je lepená.

Správná péče o sandály
Obě části boty (svršek i podešev) lze namočit a omýt ve vlažné vodě s trochou mýdla nebo jiného neagresivního prostředku. V žádném případě nedoporučujeme sandály prát v pračce ani extrémně mechanicky namáhat jako např. drhnout svrchní látku kartáčem atd. Po omytí je vhodné textilní část lehce vysušit např. ručníkem a nechat uschnout.

Podmínky reklamace
Na výrobky se vztahuje záruka na výrobní vady v délce 24 měsíců od data prodeje.
Záruka se nevztahuje na nevhodný výběr obuvi a na změny výrobku, které vznikly nesprávnou péčí, mechanickým poškozením či důsledkem opotřebení. Záruku nelze zaměňovat s životností výrobku, která úměrně klesá s jeho každodenním nošením. V případě prokazatelné vady produktu je doba pro vyřešení reklamace 30 dnů.

Nejste si jistá správnou velikostí? Podívejte se do velikostní tabulky