Představujeme naše ambasadory: Liběna Rochová

 

Na Hithitu jsme Vám s Bárou slíbily, že postupně představíme všechny ambasadory naší kampaně (pokud nevíte o co jde, podívejte se sem).

A protože dámy mají přednost, začněme rovnou první dámou české módy, oděvní designérkou, vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi na UMPRUM, skvělou profesorkou Liběnou Rochovou.

Liběna mě naučila, že píle a pokora jsou cestou k úspěchu a že štěstí přeje připraveným. Je profesionál a otevřený člověk, kterého si velmi vážím.

Proto jsem byla opravdu potěšená, když nejenže souhlasila s tím, že se stane ambasadorkou naší kampaně ale napsala také tuto krásnou referenci, té si vážím o to víc: 

Je skvělé, že se daří rozvíjet koncept, který Pavlína začala tvořit již během studia v mém ateliéru a který završila výbornou diplomovou prací. Kolekce plavek a sandálů jsou výjimečným počinem v tomto segmentu, který je zahlcen neorginální tvorbou. Holkám držím moc palce a pevně věřím, že to dotáhnou daleko!

Podobně jako i další ambasadoři, také Liběna nám věnovala zajímavou odměnu pro Vás, kdo nás podporujete na Hithitu

Artefakt od Liběny Rochové pro kampaň PLOVE

Unikátní skleněný artefakt, který nám Liběna věnovala do kampaně, byl speciálně vytvořen v českých sklárnách AJETO. Jedná se minimalistický objekt, který je možné nosit také jako šperk kolem krku.

Artefakt od Liběny Rochové pro kampaň PLOVE

Díky, Liběno! 

Odkazy: