Sandály PLOVE budou!

Milí přátelé, jste úžasní a my jsme nesmírně šťastné, že s vámi můžeme sdílet tuto zprávu. Podařilo se nám s vaší pomocí vybrat částku potřebnou pro realizaci našich sandálů!

plove na hithitu

A za to vám, kteří jste nás podpořili moc děkujeme a jsme vám upřímně vděčné. Teď konečně máme jistotu, že můžeme pokračovat a začít s výrobou. Moc to pro nás znamená!

Zároveň se nám potvrdilo, že to, co děláme dává smysl nejen nám. A to je pro nás tou největší motivací. Děkujeme, že jste při nás a pomáháte nám uskutečnit naši vizi a splnit náš sen - bez vás bychom to nezvládly! Těšíme se s vámi, že nejpozději za měsíc budete mít všechny vybrané odměny doma.

POZOR: Kampaň má neočekávaný vývoj - podařilo se nám už přesáhnout cílovou částku, což jsme opravdu nečekaly! Má tedy ještě smysl přispívat? Ano, ještě stále můžete zapojit a podílet se tak na kolekci unikátních sandálů PLOVE. Stále MÁ smysl se přidat.

Pokud by se nám podařilo dosáhnout na 180 tisíc, mohly bychom si dovolit rozšířit kolekci o další typ, který vyberete vy, příspěvatelé,  z několika návrhů, ze kterých vám dáme vybrat. Co říkáte, přidáte se ještě? S radostí vás touto cestou zapojíme do celého projektu ještě více. <3 Kampaň končí už zítra (v úterý) večer! Podívejte se prosím na naši kampaň a pomozte nám ji šířit

 

Děkujeme vám všem za podporu!

Pavlína & Bára