Jak pečovat o své sandály?

Sandály

Plove ELSA (elastické sandály) jsou pečlivě navrženy a vyrobeny v malé dílně v Praze. Díky kvalitním italským materiálům jsou produkty pružné, ohebné a lehké.

Výběr obuvi

Dbejte na to, aby zvolený druh, velikost a šíře odpovídaly Vaším potřebám. Při nákupu si celý pár důkladně vyzkoušejte a projděte se. Vyzkoušejte obuv i v klidu doma.

Účelovost

Jedná se o letní vycházkovou obuv. Přestože jsou ELSY vyrobeny pod značkou, která se především věnuje plavkám, nejsou sandály určeny do vody.

Správná péče o sandály

Často se ptáte, kolik toho elastické sandály vydrží. Odpověď je jednoduchá, se správnou péčí vám jako nové budou dělat společnost až tři sezóny. 🍀

Obě části boty (svršek i podešev) lze namočit a omýt ve vlažné vodě s trochou mýdla nebo jiného neagresivního prostředku. V žádném případě nedoporučujeme sandály prát v pračce ani extrémně mechanicky namáhat jako např. drhnout svrchní látku kartáčem atd. Po omytí je vhodné textilní část lehce vysušit např. ručníkem a nechat uschnout.

Jak na to?

  • Sandály neperte v pračce, ale namočte je do vlažné vody s trochou mýdla
  • Obě části (svršek i podešev) ručně jemně omyjte 
  • Spodní část sandálů můžete jemně zbavit špíny pomocí kartáčku
  • Po omytí textilní část osušte ručníkem a nechte uschnout

 

 

 

Použitý materiál

Svršek obuvi je plavkovina. Podešev je směs EVA a korku. Obuv je lepená.

Podmínky reklamace

Na výrobky se vztahuje záruka na výrobní vady v délce 24 měsíců od data prodeje. Záruka se nevztahuje na nevhodný výběr obuvi a na změny výrobku, které vznikly nesprávnou péčí, mechanickým poškozením či důsledkem opotřebení. Záruku nelze zaměňovat s životností výrobku, která úměrně klesá s jeho každodenním nošením. V případě prokazatelné vady produktu je doba pro vyřešení reklamace 30 dnů.

Nejste si jistá správnou velikostí? Podívejte se do velikostní tabulky