Představujeme naše ambasadory: Eliška Lhotská

 

Eliška Lhotská vytváří šperky s výrazným autorským rukopisem a je také zakladatelka Koncept Story. Je to prostor, který představuje hned několik vynikajích českých designérů pod jednou střechou a několikrát byl nominován v kategorii Obchod roku v rámci udílení cen Czech Grand Design.

Eliška je skvělá vedoucí i šperkař-vizionář. Vděčím jí za šanci prodávat svoje věci u nás v Koncept Story už při škole a za možnost od začátku sdílet zkušenosti s dalšími designéry, což vnímám jako veké plus. 

Do Koncept Story se snažím vybírat designéry, kteří vytváří praktický design, který je osobitý a zároveň 100% užitý. Všichni mají za sebou buď značku s velkým prodejním potenciálem díky vlastní promyšlené prezentaci a nebo velký přesah a cit s uměleckým záměrem. Jsem moc ráda, že Pavlíny tvorba splňuje obojí a o to větší mám radost, že tu je s námi.

Eliška nám do kampaně věnovala šperk ze své nové kolekce Spiritoffline. Tu představila v rámci loňského Designbloku 2017 a znovu tak ukázala, jak osobitou cestou skloubit konceptuální přístup a šperk.    

Spiritoffline je stav mysli,“ komentuje Eliška ikonický název kolekce. Přívěsky, náušnice nebo prsteny ze stříbra svůj tvar získávají z abstraktních virtuálních kreseb, které jako „vedlejší produkt“ generuje aplikace Swype, běžně používaná mimo jiné za účelem zrychlení psané online konverzace.

Konkrétní slovo se zde klouzavým pohybem prstu na dotykové klávesnici mění na abstraktní obraz.

Za podporu naší kampaně můžete získat jednu ze čtyř single náušnic právě z této unikátní kolekce.

Heslo: "Teleportuj se na Havaj!"

Díky Eliško! 

Odkazy

 


Přidat komentář