Přijďte na LEATHER Love/ Hate

czechdesign

Přátelé, pokud máte rádi krásné lokální produkty, rády bychom vás pozvaly na LEATHER Love/Hate, výstavu českých módních doplňků. Nejen proto, že na LEATHER Love/Hate máme s PLOVE také zastoupení ;-)

Přijdte se podívat na naše sandály a další krásné české produkty. Více než 20 současných designérů a značek je od minulého týdne k vidění v prostorách Galerie Czechdesign.

Expozice je zaměřená na kůži, jako klasický ale zároveň i kontroverzní materiál, jedněmi milovaný jinými zatracovaný. Jaký je Váš názor?

"Na výstavě LEATHER Love/Hate představíme kurátorský výběr módních doplňků, který mapuje přístup současné generace českých designérů ke kůži, respektive k jejím alternativám. Designéři i jejich zákazníci si stále častěji kladou otázku, jaký ekologický dopad bude mít materiál, který si zvolí. Problematika ale není zdaleka tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Uvažování kůže = mrtvé zvíře, tedy špatná volba, nemusí vždycky platit," uvádí Michaela Holubec Birtusová, jedna z kurátorek výstavy.

S jakou kůží na trh přichází mladí čeští designéři si budete moci do konce června prohlédnout na adrese CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1, vstup zdarma

S kůží na trh jdeme také na Hithitu, kde spolu s námi můžete ovlivnit další vývoj kolekce sandálů z plavkoviny. Děkujeme vám všem za podporu!

plove_leather_love_hate_czechdesign

Odkazy