Představujeme naše ambasadory: Nastassia Aleinikava

Nastassia Aleinikava

Nastassia Aleinikava, která byla nedávno zvolena designérkou roku (ceny Czech Grand Design 2017) se věnuje šperku a vytváří také opravdu unikátní brýle. Setkáváme se pravidelně ve společně sdíleném prostoru Koncept Story.

Její tvorba je jistě každému příznivci designu víc než povědomá a počet jejích fanoušků stoupá s každou další kolekcí. A už teď jasné, že ani do budoucna neusne na vavřínech. 

Ztělesněním velmi talentovaného designéra a zároveň skvělého člověka je pro mě právě Nastassia. Na její práci oceňuju ženskost, nadčasovost, cit pro detail a dokonalé řemeslo. Její šperky mám moc ráda a sama je nosím. 

Kolekce Scandinavian Forest

Kolekce Scandinavian Forest

Navíc o Nastassii vím, že chodí pravidelně plavat. Proto ji pokládám za člověka, kompetentního k hodnocení zdejší plavkové módy. A její reference mne velmi potěšila! 

PLOVE vytváří krásný poetický design a vnáší jej do bazénů a koupališť, tam kde doteď panoval ryzí sportovní naspeedovaný "neonový" design.

 Nastassia Aleinikava - šperky

Nastassia věnovala do naší kampaně šperky právě z oblíbené kolekce Scandinavian Forest, které krásně doplní Váš oblíbený outfit při různých příležitostech. Náhrdelník s přívěskem a prstýnkem ve tvaru jahůdky se stanou Vaším věrným společníkem. Tedy alespoň dokud neobjevíte některou z jejích dalších kolekcí. 

 <3 

 Velké díky a znovu gratulujeme!

Odkazy