Představujeme naše ambasadory: Erik Martin Lawart

Ne, že bychom už byly hotové s představováním dam, které přijaly roli ambasadorů naší kapaně na Hithitu, ale je na čase dát prostor také některému z pánů. A jedná se o Mistra s velkým M, zakázkového švece Erika Martina Lawarta.

Mistra obdivuji už desítku let, dělá vyjímečné osobité boty šité na míru a dělá čest svému řemeslu. Jeho obrovské charizma a čístá radost z toho co vytváří mě dokážou vždy znovu okouzlit. Moc si vážíme toho, že takový obuvnický expert má pochopení pro naše "alternativní" boty ;-)

Dobrá věc si zaslouží podporu. Já bych si je sice na nohu nevzal, ale rád podpořím, aby se v nich producírovalo více krásných ženských nožek.

Díky Mistrově angažmá v roli ambasadora naší kampaně najdete na Hithitu také zajímavou "zážitkovou" odměnu, neformální návštěvu Mistra v jeho dílně. Tři z našich podporovatelů tak budou mít možnost vidět, kde vznikly boty pro knížete Karla Schwarzenberga.

Návšteva mistrovy dílny bude velmi neformální a přátelská. Mistr vás provede procesem výroby ručně šitých bot, podělí se o radosti a strasti řemesla a bude vám nabídnuta výborná káva nebo sklenka dobrého alkoholu.

 

Náštěva se Vám ušije téměř na míru a je dobré počítat stím, že se protáhne, neb večírky u Lawarta jsou pověstné. Nebudeme chybět ani já s Pavlínou, tak přijdte! Odměna platí jako vstupenka pro dvě osoby.

Odkazy

P.S.: Podívejte se také na předchozí profil první dámy české módy, Liběny Rochové, nebo na módní návrhářku roku 2017, Lenku Vackovou.


translation missing: cs.blogs.comments.comments_with_count

 • Formerly, polychlorinated biphenyl PCB was used as it was not a fire hazard in indoor power transformers and it is highly stable.
  Hope your mind will stay changed.
  At present you can load up routines my current choice Get Ripped Abs and go for it while the Band 2 measures reps and heart rate.
  http://nelabarmellkirikus.info/zhilishnaya-lotereya-poluchit-viigrish-v-penze.php The story is that Joe Walsh gave Townshend the guitar that made Pete s defining electric sound on record — a 1959 Gretsch 6120 Chet Atkins Hollow Body — which is similar to the guitar Neil Young began using with the Buffalo Springfield.
  These are the bands most closely associated with soul rock and are among the best soul rock bands of all time.
  An example of this can be found in a number of passages from the 1975 Yes album, Relayer , especially the track entitled Sound Chaser.

  EdwardChisa
 • Rest is one of the three things we have to get stronger. An all natural sponsor is a person, that has referred you and who has the motivation to help you. And leaders of each have followed the instance he set.

  Bettyfrack
 • I delight in, result in I discovered just what I was looking for. You have ended my four day long hunt! God Bless you man. Have a nice day. Bye| а

  текст по английскому языку 8 класс nelly carter
 • Typography was twisted and oozed and melted into shapes.
  We ship through Japan Post Service.
  If you hear any noise It s just me and the boys Hit me You gotta hit the band Swing low, sweet chariot, coming for to carry you home.
  http://stonescarkagataursharphammer.info/vinyl-rip/the-house-of-house-original-mix-various-15-years-of-music-bonzai-worx-best-of-collection.php I need to know the architectural order of someone like Wayne Shorter.
  The broad-ranging accomplishments of her forty year career underscore Tina Turner s status as one of the consummate performers of our time.
  At least three times they announced attempts to record another CSNY studio album, but each one collapsed in bitterness.

  RaymondEncak
 • lacoba.me

  seksiporno.info

  WayneCut

Přidat komentář