Představujeme naše ambasadory: Erik Martin Lawart

Ne, že bychom už byly hotové s představováním dam, které přijaly roli ambasadorů naší kapaně na Hithitu, ale je na čase dát prostor také některému z pánů. A jedná se o Mistra s velkým M, zakázkového švece Erika Martina Lawarta.

Mistra obdivuji už desítku let, dělá vyjímečné osobité boty šité na míru a dělá čest svému řemeslu. Jeho obrovské charizma a čístá radost z toho co vytváří mě dokážou vždy znovu okouzlit. Moc si vážíme toho, že takový obuvnický expert má pochopení pro naše "alternativní" boty ;-)

Dobrá věc si zaslouží podporu. Já bych si je sice na nohu nevzal, ale rád podpořím, aby se v nich producírovalo více krásných ženských nožek.

Díky Mistrově angažmá v roli ambasadora naší kampaně najdete na Hithitu také zajímavou "zážitkovou" odměnu, neformální návštěvu Mistra v jeho dílně. Tři z našich podporovatelů tak budou mít možnost vidět, kde vznikly boty pro knížete Karla Schwarzenberga.

Návšteva mistrovy dílny bude velmi neformální a přátelská. Mistr vás provede procesem výroby ručně šitých bot, podělí se o radosti a strasti řemesla a bude vám nabídnuta výborná káva nebo sklenka dobrého alkoholu.

 

Náštěva se Vám ušije téměř na míru a je dobré počítat stím, že se protáhne, neb večírky u Lawarta jsou pověstné. Nebudeme chybět ani já s Pavlínou, tak přijdte! Odměna platí jako vstupenka pro dvě osoby.

Odkazy

P.S.: Podívejte se také na předchozí profil první dámy české módy, Liběny Rochové, nebo na módní návrhářku roku 2017, Lenku Vackovou.


translation missing: cs.blogs.comments.comments_with_count

 • who is dylan o brien dating http://free-dating-sites-in-western-mass.dating-site.brentblack.site america christian dating site

  Sciemnike
 • Доброго времени суток
  Мы фирма занимаемся изготовлением прошивок для чип тюнинга индивидуально на заказ,
  программное удаление систем DPF,FAP,ЕГР,CAT,O2sensor,VSA,MAF,МАП,ВБА,NOx,АДблю
  убираем Valvematic тойота моторов 3ZR-FAE 2ZR-FAE.
  или модифицированные прошивки stage1,стэйж2
  работаем с ЭБУ Бош,континенталь,каминз,Дельфи,Magneti Marelli,Делко,Hitachi,Денсо,Matsushita,Сименс,Keihin,Сагем,Валео,Вистеон,Kefico и подобные
  заявки калибровки прошивки на почту
  почта:max.autoteams@ya.ru
  или по форме заказа на сайте http://lnnk.in/bXbg
  ватсап 89020109150 для оперативной связи

  Alvarobipse
 • День добрый! На данную модель примирим UKP-66

  DarioGaf
 • http://inhouse.szczecin.pl/nieruchomosci-szczecin/mieszkania/sprzedaz/905271

  Davidlah
 • pubg пак лаунчер – pubg убрать отдачу, пубг паки

  Hectordable

Přidat komentář