Představujeme naše ambasadory: Ondřej Vicena a Michal Pavlát, Optiqa

Ondřej Vicena a Michal Pavlát, Optiqa

Značku Optiqa, zaostřenou na design brýlí, založil Ondřej Vicena, další člen showroomu Koncept Story. V rámci posledního ročníku Designbloku představili společně s Michalem Pavlátem novou kolekci brýlí, která vznikla ve spolupráci s českou tradiční firmou OKULA Nýrsko. 

Jsou to šikovní kluci se smyslem pro detail i pro humor. Sdílíme spolu mimo jiné zálibu v estetice minulých dekád. Optice se daří uvést staré avantgardní brýle zpět do hry s lehkostí a grácií. Nebojí se však ani vytvářet vlastní zcela nový design brýlí a to navíc ve spolupráci s českými firmami.

Optiqa & Okula, nová kolekce brýlí 

Když jsem kluky oslovila, aby se stali ambasadory naší kampaně, Ondřej neváhal ani chvilku.

Plove mám rád, protože recyklují starší střihy a materiály z "plavkové" historie a převádějí je v současnou módu. Jsou prostě top!

Optiqa nám mezi odměny do kampaně věnovala voucher v hodnotě 3000 kč na výběr jakýchkoliv brýlí z jejich aktuální nabídky. Brýle jsou nadčasovým doplňkem a stejně jako plavky jsou must-have-piecem letní sezony. 

 

Ten z Vás, kdo si voucher Optiqa pořídí, zároveň podporuje naši kampaň na Hithitu. Tak je tomu i v případě dalších našich odměn, které rozhodně stojí za povšimnutí. 

Všechny příznivce značky Optiqa zveme už tento čtvrtek 26.4. do Koncept Story, kde od Launch nové kolekce brýlí.

 

Díky kluci!  

 

Odkazy