Představujeme naše ambasadory: Ondřej Vicena a Michal Pavlát, Optiqa

Ondřej Vicena a Michal Pavlát, Optiqa

Značku Optiqa, zaostřenou na design brýlí, založil Ondřej Vicena, další člen showroomu Koncept Story. V rámci posledního ročníku Designbloku představili společně s Michalem Pavlátem novou kolekci brýlí, která vznikla ve spolupráci s českou tradiční firmou OKULA Nýrsko. 

Jsou to šikovní kluci se smyslem pro detail i pro humor. Sdílíme spolu mimo jiné zálibu v estetice minulých dekád. Optice se daří uvést staré avantgardní brýle zpět do hry s lehkostí a grácií. Nebojí se však ani vytvářet vlastní zcela nový design brýlí a to navíc ve spolupráci s českými firmami.

Optiqa & Okula, nová kolekce brýlí 

Když jsem kluky oslovila, aby se stali ambasadory naší kampaně, Ondřej neváhal ani chvilku.

Plove mám rád, protože recyklují starší střihy a materiály z "plavkové" historie a převádějí je v současnou módu. Jsou prostě top!

Optiqa nám mezi odměny do kampaně věnovala voucher v hodnotě 3000 kč na výběr jakýchkoliv brýlí z jejich aktuální nabídky. Brýle jsou nadčasovým doplňkem a stejně jako plavky jsou must-have-piecem letní sezony. 

 

Ten z Vás, kdo si voucher Optiqa pořídí, zároveň podporuje naši kampaň na Hithitu. Tak je tomu i v případě dalších našich odměn, které rozhodně stojí za povšimnutí. 

Všechny příznivce značky Optiqa zveme už tento čtvrtek 26.4. do Koncept Story, kde od Launch nové kolekce brýlí.

 

Díky kluci!  

 

Odkazy


Přidat komentář