Představujeme naše ambasadory: Zuzana Beránková, Béliere

beliere

S nadšením představujeme značku Béliere, která ručně vyrábí originální kožené produkty. Tvorba Zuzany je fascinující. Každá penězenka nebo kabelka vzniká zcela v jejích rukách. Od vývoje střihu po poslední krémovaní, ona sama pečlivě dohlíží na každý detajl a proto jsou její produkty dokonalé. 

Zuzana má ke své práci a lidem kolem sebe krásný, vstřícný a láskyplný vztah. Dokáže se vcítit, poradit a také inspirovat. Proto je skvělá v zakázkové tvorbě a z návštěvy jejího ateliéru rozhodně neodejdete s prázdnou.

Vzhledem k jejímu přístupu, který si zakládá na řemeslném zpracování, si cením Zuzany podpory a jsem ráda, že o nás napsala toto:

Plove vnímám jako geniálně jednoduchý projekt, který je skvěle funkční a po návrhářské stránce do detailu vypracovaný. Baví mě, jakou energii Bára s Pavlínou do celého konceptu a finálních produktů promítají. 

Nová odměna pro naší kampaň na Hithitu rozhodně stojí za pozornost. Béliere nás podporuje kvalitní dámskou koženou peněženkou, kterou Vám vyrobí na přání. 

beliere_penezenka_zuzana_berankova

Vyšperkovaná krásným kuličkovým zapínáním může být dle výběru vyrobená z 15 barev a typů kůže. 

beliere

Díky Zuzko!

PS: Více o Zuzaně a její pěkné práci se můžete dozvědět na následujících stránkách.

 Odkazy